Wystawa – Bajecznica ze szczypiorkiem

Autor: pidd
Zaproszenie na wystawę pod rozbrajającą nazwą Bajecznica ze szczypiorkiem prezentującą ilustracje autorstwa – Ewy Kozyry-Pawlak, Pawła Pawlaka, Elżbiety Wasiuczyńskiej i Agnieszki Żelewskiej, która będzie miała miejsce w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C.K. Norwida w Zielonej Górze (Al. Wojska Polskiego 9). Wernisaż odbędzie się 21 kwietnia o godz. 12.

Ilustratorzy zaprezentują oryginały swoich ostatnich prac, a w poziomych przeszklonych gablotach – kawałki swojego warsztatu pracy – Ewa Kozyra-Pawlak patchworkowe szmatki i cały bałagan krawiecki, Paweł Pawlak papierowe makiety do Kotka, który merdał ogonem, Elżbieta Wasiuczyńska makiety 3D do Dzikoludka i też malownicze bebechy krawieckie przy okazji pokazywania oryginałów Alfabetu, a Agnieszka Żelewska warsztat pasteliski i produkcję żelkotów.

Wystawa będzie trwała do 21 maja.

Wystawę poprzedzą warsztaty dla dzieci przeprowadzone przez artystów w Oddziale dla Dzieci i Filli nr 11 (20 kwietnia 2010), przygotowujące małych czytelników do odbioru wystawy.
Oddział dla Dzieci – Biblioteka Pana Kleksa
Telefon: 68 45 32 610
E-mail: oddzial.dzieciecy@wimbp.zgora.pl

Podobne posty

Napisz komentarz