Salon Ilustratorów – 10. Poznańskie Spotkania Targowe Książka dla Dzieci i Młodzieży – 2011

Autor: pidd
Zapraszenie do udziału w kolejnym Salonie Ilustratorów, który towarzyszyć będzie jubileuszowym X Poznańskim Spotkaniom Targowym – Książka dla Dzieci i Młodzieży, odbywającym się w dniach 4 – 6 marca 2011 r. w Poznaniu, na terenie MTP.

Targom będzie też towarzyszyć wystawa monograficzna, zorganizowana w ramach cyklu Mistrzowie Ilustracji, z okazji jubileuszu osiemdziesięciolecia Bohdana Butenki.

Celem Salonu Ilustratorów jest prezentacja i promocja polskich twórców ilustracji i grafiki książkowej (zwłaszcza młodego pokolenia, stojących u progu kariery), a także umożliwienie im bezpośrednich kontaktów ze środowiskiem wydawców, dlatego też Salon usytuowany jest bezpośrednio na ekspozycji targowej.

Zachęcamy do udziału w Salonie Ilustratorów 2011. Tak jak dotychczas wystawę przygotuje i czuwać nad nią będzie Karolina Szotkiewicz z Działu Wystaw Centrum Kultury ZAMEK.

Prace nadsyłać można do 15 stycznia 2011 roku, bezpośrednio na adres:

Karolina Szotkiewicz
Dział Wystaw, Centrum Kultury ZAMEK
61-809 Poznań, ul. Św. Marcin 80/82
e-mail: k.szotkiewicz@zamek.poznan.pl, tel. (61) 64 65 209
Przewiduje się prezentację do 6 prac jednego Twórcy. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru prezentowanych ilustracji.

Należy również podać dane do Katalogu: imię i nazwisko, krótki biogram, telefon, e-mail; dane dotyczące samych ilustracji: podpisy pod ilustracje, tytuł utworu (w przypadku opublikowanych dzieł – tytuł książki, wydawnictwo i rok wydania). Ponieważ katalog będzie ilustrowany, organizatorzy proszą o nadesłanie pocztą elektroniczną dwóch proponowanych ilustracji (układ pionowy), w rozdzielczości 300 DPI, a także podpisów do nich.

Powyższe dane należy równocześnie przesłać na adres PTWK, gdzie przygotowywany będzie katalog:

Lidia Sadowska – Polskie Towarzystwo Wydawców Książek
ul. Świętokrzyska 30, kl. V, lok. 156, 00-116 Warszawa
tel. (22) 850 34 76, 0 600 871 810
e-mail: ptwk@wp.pl

Podobne posty

1 komentarz

Anonimowy 14 kwietnia 2011 - 10:02

Beneficial info and excellent design you got here! I want to thank you for sharing your ideas and putting the time into the stuff you publish! Great work!

generic nolvadex

odpowiedź

Napisz komentarz