Nowość – Masz prawa, człowieku

Autor: pidd
Masz prawa człowieku to książka skierowana do dzieci – starszych i tych całkiem małych.Także do ich rodziców i opiekunów. Dzięki wsparciu sugestywnych obrazów, jedni mogą opowiedzieć drugim, co znaczy człowieczeństwo. To zachęta do wspólnej lektury i rozmowy – w domu, w szkole, na spotkaniu ze znajomymi. Na przykład o odpowiednim traktowaniu innych, o wolności, tolerancji i prawie do godności. Książka może być przyczynkiem do światopoglądowych sporów i narzędziem pomocnym w mierzeniu się ze światem. Albo spotkaniem ze sztuką podczas oglądania pięknych,mądrych ilustracji.

Tytuł: Masz prawa, człowieku
Tekst i ilustracje: Anita Andrzejewska, Jan Bajtlik, Małgorzata Bieńkowska, Marcin Bruchnalski, Iwona Cała, Agata Dudek, Kacper Dudek, Maria Ekier, Piotr Fąfrowicz, Anita Graboś, Tomasz Kozłowski, Krystyna Lipka-Sztarbałło, Piotr Nagin, Małgorzata Nowak, Andrzej Pilichowski-Ragno, Joanna Rusinek
Kategoria: dla dzieci od lat 3
Wydawnictwo: Tamaryn 
Rok wydania: 2014

Podobne posty

1 komentarz

-E.W. 31 maja 2014 - 09:18

Rozpoznaję autorów tylko dwóch środkowych rozkładówek: Anitę Andrzejewską, Tomka Pilichowskiego -Ragno i Marcina Bruchnalskiego. Kto jest autorem pozostałych?

odpowiedź

Napisz komentarz