Nowość – Kto to widział? Przewodnik dla dzieci po Łazienkach Królewskich – do uzupełniania, rysowania i kolorowania

Autor: pidd


Ciekawi Was, czy w Łazienkach wszędzie stoją wanny i prysznice? Chcecie wiedzieć, co król jadał na obiad i jak tańczy się menueta? Zastanawiacie się, czy w Starej Pomarańczarni trzymane są stare pomarańcze? Sięgnijcie po Kto to widział?!

Kto to widział? to niezwykły przewodnik po Łazienkach Królewskich stworzony specjalnie dla dzieci. Znajdziecie w nim mnóstwo informacji o Ogrodzie Łazienkowskim i zabytkach, które się w nim znajdują. Poznacie ich historię, przeczytacie wiele ciekawostek o królu Stanisławie Auguście i jego czasach, odkryjecie najróżniejsze łazienkowskie tajemnice.
A dlaczego ten przewodnik jest tak niezwykły? Bo to, jak będzie wyglądał, zależy także od Was! Możecie nie tylko oglądać go i czytać, ale też pisać w nim i rysować! Na wielu stronach znajdziecie najróżniejsze zadania, ćwiczenia i puste miejsca do uzupełnienia. Zapełnijcie je i stańcie się współtwórcami tej książki! Wybierzcie się z nią na wycieczkę po Łazienkach, a przeżyjecie wspaniałą przygodę. Czytajcie ją i uzupełniajcie w domu, a dostarczy Wam wielu godzin świetnej zabawy!

Tytuł: Kto to widział? Przewodnik dla dzieci po Łazienkach Królewskich – do uzupełniania, rysowania i kolorowania
Tekst: Izabela Koczkodaj
Ilustracje i opracowanie graficzne: Agata Dudek, Małgorzata Nowak
Koncepcja przewodnika: Ośrodek Edukacji Muzealnej Muzeum Łazienki Królewskie we współpracy z Wydawnictwem Dwie Siostry
Kategoria: dla dzieci od lat 6
Wydawnictwo: Dwie siostry
Rok wydania: 2011

Podobne posty

1 komentarz

marianna sztyma 13 września 2011 - 22:29

ale cacy!

odpowiedź

Napisz komentarz