Nowość – Krakowski Rynek dla chłopców i dziewczynek

Autor: pidd
Jeśli zwiedzać krakowski rynek, to tylko z Michałem Rusinkiem. Przechadzkę okrasi żartem, poczęstuje obwarzankiem i nie pominie w opisie gołębia na Mickiewiczowskiej głowie. Przedstawi znane postaci, budynki nakreśli z wdziękiem, wysłucha hejnału na nowo, wskaże pobliską studzienkę. I najważniejsze – odda nastrój tego miejsca. I to tak, że każde dziecko będzie ciągnąć tam mamę i tatę na rodzinną przechadzkę, żeby dotknąć, usłyszeć, zobaczyć te cuda i dziwy na własne oczy!

Zbiór wierszy rozbierający na części pierwsze, drugie i trzecie najsławniejszy rynek w Polsce. Dzięki ilustracjom Iwony Całej czytelnik nie tylko poznaje rynek poprzez skupienie uwagi na poszczególnych jego elementach, lecz także uczestniczy w gwarnym życiu, obserwując stale zmieniające się otoczenia.

Tytuł: Krakowski Rynek dla chłopców i dziewczynek
Tekst: Michał Rusinek
Ilustracje: Iwona Cała
Kategoria: dla dzieci od lat 6
Wydawnictwo: Literatura
Rok wydania: 2014

Podobne posty

1 komentarz

Unknown 29 października 2014 - 09:24

Bardzo fajny przewodnik 🙂 Akurat tak się składa, że na święta znów wybieramy się do Krakowa, tyle razy odwiedzaliśmy rynek bez przewodnika, tym razem postaramy się z przewodnikiem w postaci książki 😉 Jeśli byś potrzebowała jakiś produktów ruchowych dla swojego dziecka to zapraszam cię do mnie na:
http://www.asport-junior.pl

odpowiedź

Napisz komentarz