Iwona Chmielewska gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Autor: pidd

Książki Iwony Chmielewskiej Oczy (nagrodzone Bologna Ragazzi Award 2013 w kategorii fictionjest to edycja w języku chińskim wydana przez Grimm Press Taiwan) i Niebieska laseczka/Niebieska skrzyneczka (wydana przez koreańskie wydawnictwo Sakyejul – w związku z niespodziewanie dużym zainteresowaniem tą książką, autorka dołożyła jeszcze jeden egzemplarz: dla osoby, która przegra ostateczną licytację. Książki więc są dwie: dla wygrywającego aukcję i dla osoby, która zajmie drugie miejsce) – do zdobycia na aukcjach WOŚP! 

Oprócz tych książek można licytować również dwie książki Kłopot ze specjalną dedykacją i ręcznie robioną kłopotliwą makatką oraz dwie książki O tych, którzy się rozwijali z… niespodzianką! – wykonaną przez Iwonę Chmielewską figurkę tego, który się rozwija. Jest to pomocnik do zadań specjalnych, ubrany odświętnie jak na świąteczną, styczniową edycję przystało.


Przesyłka wylicytowanych książek, makatek i figurek gratis lub odbiór osobisty w Toruniu, połączony ze spotkaniem, rozmową z ilustratorką przy kawie i domowym cieście.

Cel szczytny, bo pieniądze z tegorocznej – już XXII WOŚP – edycji przeznaczone zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów – do dzieła! >> klik!

Podobne posty

Napisz komentarz