Fanuel Hanan Díaz w Polsce z wykładem – Picture book as a multimodal product and the relationships with cinematographical language

Autor: pidd
Fanuel Hanan Díaz urodził się w 1966 roku. Studiował literaturę na Universidad Católica Andrés Bello. Jest specjalistą w literaturze dziecięcej, krytykiem literackim, wydawcą i pisarzem. Wydał kilka książek dla dzieci. Obecnie pracuje jako redaktor, profesor college’u i promotor projektów promujących czytanie (tutaj znajdziecie szczegółowy dorobek Fanuela Díaza).

Wykłady odbędą się 14 września o godz. 14 00 w Sali Konferencyjnej Instytutu Książki w Warszawie (sala 708, VII piętro) oraz w Krakowie, 15 września o 16.30 w Fundacji Znaczy się ul. Kościuszki 37. Spotkanie z Fanuelem Díazem to unikalna możliwość poznania jego doświadczeń w badaniu i promocji książki dziecięcej.

Realizacja tego przedsięwzięcia możliwa jest dzięki zaangażowaniu wydawców, specjalizujących się w książce obrazkowej, takich jak Hokus-Pokus, Zakamarki, Czerwony Konik, Wytwórnia, EneDueRabe oraz Fundacji Wspierania Inicjatyw Twórczych i Naukowych FOSTER.

Patronem medialnym jest kwartalnik Ryms.

Podobne posty

Napisz komentarz